KARIÉRA

HW SPECIALISTA

Jsme start-up, zabývající se vývojem zařízení pro Smart Cities i Průmysl 4.0. Vytváříme řešení od hardware a firmware až po případný software či propojení do systémů zákazníka. Mezi naše produkty patří například parkovací senzory, zařízení pro sledování polohy, zařízení pro monitorování naplněnosti odpadních nádob, ale také zařízení pro využití v dopravě při počítání automobilů.

Budeš mít příležitost uplatnit svůj tvůrčí potenciál, a přispět k usnadnění života a práce v mnoha oblastech. A to vše za použití moderních IoT technologií.

Do našeho vývojového týmu hledáme nového kolegu s chutí podílet se na vytváření nových řešení a výrobků.

Jaká bude náplň práce:
– výroba stávajících i nově vznikajících produktů, jejich návrh, vývoj a následné testování a oživování
– spolupráce na vývoji komunikačních rozhraní s dalšími systémy
– tvorba návrhů řešení, podíl na finální specifikaci zadání a plánování projektů

Co bys měl umět?
– práce s nástrojem KiCAD
– návrh schémat obvodů na základě definovaných klíčových komponent, za použití datasheetů
– návrh desek plošných spojů na základě svých schémat nebo schémat kolegů

Dále jsou výhodou následující zkušenosti:
– návrh rádiových zařízení
– návrh napájecích obvodů (boost converter apod.)

U kandidátů hledáme:
– zodpovědnost
– aktivní přístup
– chuť učit se nové věci
– schopnost samostatné práci i spolupráce v týmu
– logické myšlení
– analytické schopnosti

Co ti můžeme nabídnout:
– práci na HPP nebo na IČO
– příjemnou nekorporátní kulturu a přátelský tým
– tvůrčí práci na rozmanitých projektech
– nástup co nejdříve

Kde budeš pracovat?

Sensority s.r.o.
Adresa: Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky, ČVUT v Praze, Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6

FIRMWARE SPECIALISTA

Jsme start-up zabývající se vývojem IoT zařízení pro Smart Cities i Průmysl 4.0. Vytváříme řešení od hardware a firmware až po případný software či propojení do systémů zákazníka. Mezi naše produkty patří například parkovací senzory, zařízení pro sledování polohy, zařízení pro monitorování naplněnosti odpadních nádob, ale také zařízení pro využití v dopravě při počítání automobilů.

Budeš mít příležitost uplatnit svůj tvůrčí potenciál a přispět k usnadnění života a práce v mnoha oblastech. A to vše za použití moderních IoT technologií.

– aplikace pro řízení nově vznikajících produktů, jejich návrh, vývoj a následné testování a oživování
– vývoj komunikačních rozhraní s dalšími systémy

– embedded programování pro ARM Cortex-M jádro v jazyce C
– protokoly I2C/SPI/UART
– práce s Git verzováním

– mikrokontrolery nRF52, BlueNRG nebo STM32
– sítě Sigfox, LoRaWAN, NB-IoT, LTE-M
– Bluetooth LE
– AT příkazy pro GSM nebo NB-IoT modemy

U kandidáta hledáme:
– smysl pro humor

– nástup – co nejdříve

Adresa: Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky, ČVUT v Praze, Jugoslávských partyzánů 1580/3

Jugoslávských partyzánů 1580/3
160 00 Prague, Czechia
+420 603 545 944
info@sensority.eu